Uroczyste otwarcie ulicy Armii Krajowej w Żukowie

Uroczyste otwarcie ulicy Armii Krajowej w Żukowie

UDOSTĘPNIJ

W Piątek 20 listopada nastąpiło symboliczne oficjalne przecięcie wstęgi przy ul. Armii Krajowej w Żukowie. Drogą tą od dziś można oficjalnie jeździć pomiędzy Żukowem a Pępowem. Pierwsi kierowcy przekraczający nowo otwartą drogę obdarzeni zostali upominkami.
DSC_0032Inwestycja realizowana była w dwóch etapach. Pierwszy etap rozpoczęty w został Pępowie I zakończył się w październiku ubiegłego roku. Po zakończeniu tego odcinka nastąpiło rozpoczęcie prac przy drugim odcinku w Żukowie który trwał od maja do listopada. Przy okazji prowadzonej inwestycji wykonane zostały prace na fragmencie ul. Polnej która podczas prowadzenia prac wyznaczona została jako alternatywny objazd.DSC_0122
Przy ul. Fredry wybudowany został kolektor deszczowy by odprowadzić wody deszczowe z ul. Armii Krajowej. Postawiono także 44 słupy oświetleniowe. Nie zapomniano także o pieszych i rowerzystach którzy swobodnie mogą korzystać z przeznaczonych dla nich dróg.
DSC_0016
Po przecięciu wstęgi przez burmistrza Wojciecha Kankowskiego w asyście przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witoldem Szmitdke oraz Panią wicemarszałek Hanną Zych-Cisoń i wicestarostą kartuskim Bogdanem Łapa, burmistrz podziękował wszystkim zaangażowanym w realizacje projektu przyczyniając się do przebudowy trasy.
DSC_0070
Więcej zdjęć na naszym Facebooku
https://www.facebook.com/samorzadowy/
Zapraszamy do obejrzenia i polubienia

Salon Meblowy PERFECT TIME