Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym

UDOSTĘPNIJ

Konin
Prawie 60 zawodników i prawie 100 rozegranych spotkań. Na kortach w Koninie zakończyły się jedenaste Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym. Jednym z najlepszych zawodników okazał się radny powiatu wejherowskiego, dyrektor MOSiR w Redzie Jerzy Conradi. W KATEGORII PLUS 54 ZDOBYŁ SREBRNY MEDAL, ZWYCIĘŻAJĄC W PÓŁFINALE Z JERZYM SOŻAŃKIM Z KATOWIC. W FINALE PRZEGRAŁ Z WIESŁAWEM KSIĘSKIM Z ŚWIDNIKA. W kategorii OPEN W GRZE PODWÓJNEJ SENSACYJNE ZWYCIĘSTWO ODNIEŚLI JERZY CONRADI I WIESŁAW KSIĘSKI , KTÓRZY POKONALI PO BARDZO ZACIĘTYM POJEDYNKU BYŁYCH ZAWODNIKÓW TENISOWYCH PARĘ: PAWEŁ SZMALC Z TORUNIA I JAROSŁAW RÓŻYCKI Z MŚCIWOJOWA. W kategorii VIPów wygrał przewodniczący Rady Miasta Konina Wiesław Steinke. W finale pokonał Stanisława Pochyluka z Połajewa. W kategorii do 45 lat wygrał Adam Stańczuk z Gorzowa Wielkopolskiego. Pokonał w finale Jarosława Różyckiego z miejscowości Mściwojów. W kategorii 45-54 lata mistrzem został Daniel Bednarek szef Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie. W turnieju pocieszenia wygrał Maciej Nowak z Szamocina.