Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych Wojewody Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego

Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych Wojewody Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego

UDOSTĘPNIJ

10 marca 2016r w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych Wojewody Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego

Państwowym odznaczeniem Srebrnym Krzyżem Zasług utytułowany został Wincenty Kurowski.
Odznaczenia Związku Rzemiosła Polskiego; Platynowy Medal im. Jana Kilińskiego otrzymali Tadeusz Zagórski – Prezes WZHiU
Ghassib Kronfly – Wiceprezes WZHiU
Zloty Medal im. Jana Kilińskiego wręczono Zbigniewowi Kozłowskiemu
Odznaczenia Pomorskiej Izby Rzemieślniczej:
Złota Odznaka Izby Rzemieślniczej „Rzemiosło- za zasługi” otrzymał Władysław Chumowicz
Srebrna Odznaka Izby Rzemieślniczej „Rzemiosło- za zasługi”przypadła
Marii Plebańczyk – Wyrostek
Marzenie Wierzbowskiej
Romualdowi Zajączkowskiemu
oraz Józefowi Żelazny.

Listy Gratulacyjne otrzymali Przedsiębiorcy za działalność społeczną, pielęgnowanie rzemieślniczych tradycji i umiejętne łączenie ich z nowoczesnością. W gronie wyróżnionych znaleźli się:
Hirsz Kazimierz
Jasińska Krystyna
Jerszow Gennadij
Wróblewski Winfrid

Przedsiębiorcami wyróżnionymi za profesjonalizm zarządzania firmą i działalność szkoleniową zostali:

Gajewski Jerzy
Gil Jerzy
Gleba Janusz
Gollus Krzysztof
Jastrzębski Włodzimierz
Jóskowski Piotr
Kostro Bogdan
Krawiecki Mariusz – odbiera Ryszard Ostrowski
Krupa Dariusz
Kulesz Grażyna
Łomowska Sylwia
Nowopolski Piotr
Pilarczyk Krzysztof
Potratz Piotr
Ramusiak Joanna
Samson Stefan
Szczygieł Aleksander i Szeliga Wojciech

Wyróżnienia dla laureatów konkursów branżowych:

Laureatami konkursów złotniczo – jubilerskich
Ogólnopolskiego Konkursu „Bursztynowe Rzemiosło” oraz „Złoto i Srebro w Rzemiośle”zostali;

Seniorzy:
Krajewski Kornel
Mroczkowska Agnieszka
Sobiech Leszek Jerzy

Juniorzy:
Szczygielska Zuzanna
Sawa Waldemar – mistrz szkolący

Laureaci konkursów fryzjerskich
Mistrzostw Polski we Fryzjerstwie oraz
51 Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego.

Seniorzy:
Kępka Mateusz

Juniorzy:
Kleszcz Dagmara – mistrz szkolący
Miler Klaudia
Kuzas – Jakuszewska Joanna – mistrz szkolący
Fogt Monika
Rydlewska Anna
Stodulska Olga
Zybert Wioleta
Mosiejko Henryk – mistrz szkolący
Baranowska Paulina
Bojke Daria
Cisłowska Daria
Czereda Maria
Hebel Natalia
Jereczek Marta
Karczewski Kewin
Kuptz Grzegorz
Perszon Anna
Skoczek Agata

Wyróżnienia dla Szkół:
Za sukcesy jakie odnieśli uczniowie grupowo w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim Open Hair Cup ‘2015.

Pani Dorota Bajor – Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu oraz
Pani Beata Wierzba Dyrektor Pomorskich Szkół Rzemiosł w Gdańsku
Pan Grzegorz Urowski – Dyrektor Szkoła w Kościerzynie- nie uczestniczący w uroczystości.

DSC_0127 DSC_0146 DSC_0154 DSC_0164

https://www.facebook.com/samorzadowy/?ref=hl

Salon Meblowy PERFECT TIME